A PEMÜ Zrt. tanműhelyében a végzős diákok az elmúlt évekhez hasonlóan idén május végén is sikeresen teljesítették gyakorlati vizsgájukat. A vizsgákra május 19-e és 26-a között került sor.
Több, mint 80 fő vizsgázott az alábbi szakmacsoportokban:
- elektronikai technikus
- gépgyártás-technológiai technikus
- műanyagfeldolgozó technikus
Szívből gratulálunk a diákoknak a sikeres vizsgákhoz!
Kívánjuk, hogy az itt megszerzett tudást a jövőben hasznosítani tudják!

